Internets kā palīglīdzeklis naudas pelnīšanai

Interneta mārketingsInternets pats par sevi naudu nenes, bet gan palīdz pelnīt ar dažādām metodēm. Kuru no pelnīšanas metodēm izvēlēties – tas atkarīgs no paša zināšanām un praktiskajām iemaņām. Pieminēšu tikai dažas, kā piemēru, no šīm metodēm.

Maksa par klikšķi

Noteiktas interneta vietnes piedāvā samaksu par to, ka lietotājs noklikšķina un atver tam piesūtītās reklāmas. Vēl maksā arī par piesaistītiem jauniem dalībniekiem (refferals). Samaksa niecīga. Daudzas šādas interneta vietnes pat nemaz nesamaksā solīto un nav arī nekādu līgumu. Var salasīt pavisam nelielas naudas summas, tomēr nav vajadzīgas īpašas prasmes un zināšanas. Tikai liela pacietība.

Atbildes uz aptaujām

Kompānijām interesē, ko cilvēki domā par precēm un pakalpojumiem. Aptaujas internetā ir viens no veidiem kā iegūt vajadzīgo informāciju. Par aptauju aizpildīšanu maksā reālu naudu, vai arī iespējams saņemt dažādas dāvanu kartes. Pelnīšanas iespējas atkarīgas no aptaujāto vecuma, dzimuma un dzīvesvietas. Kompānijas nemaksās tiem, kuri paši nelieto konkrētas preces vai arī konkrētā reģionā nav pieejami noteikti pakalpojumi.

Interneta totalizatori

Pelnīšanas pamatā nav vis likmju likšana totalizatoros, bet gan jaunajiem interneta totalizatoru dalībniekiem piešķirto virtuālo bonusu pārvēršana reālā naudā. Jāprot rīkoties ar interneta bankām maksājumu veikšanai, jāapstiprina sava identitāte un dzīvesvieta. Prasa pacietību precīzi sekot noteiktai procedūrai. Aizraujošs pasākums, bet ne ilgtermiņā.

Preču un pakalpojumu pārdošana

Pirms ķerties klāt īstai pārdošanai, jāapdomā par to:

  • Ko pārdos?
  • Kam pārdos?
  • Kā pārdos?

Ja vajadzīgs ātri pārdot dažas lietas, tad parasti izmanto dažādus sludinājumu portālus vai interneta forumus. Tam arī nevajag īpašas zināšanas vai prasmes.

Savukārt, ja vēlaties veidot stabilu un ilglaicīgu ienākumu plūsmu internetā, tad jau jādomā par stratēģiju un jāsastāda noteiktu pasākumu plānu, lai atbildētu uz iepriekš pieminētajiem trim jautājumiem un jādomā par interneta mārketinga pamatu apgūšanu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather