Ko vajag lai pelnītu internetā

pakalpojums_preceLai nopelnītu internetā, ir jāpadomā par lietām, kuras savā ziņā ir līdzīgas tām, kas nepieciešamas veidojot savu biznesu „normālā” tirgus vidē.

Piedāvājums

Tā var būt prece (fiziski taustāms priekšmets vai arī digitāls produkts), vai arī pakalpojums (internetā vai arī reālā viedē), ko plānojat piedāvāt klientiem.

  • Piedāvājums var būt jūsu paša izstrādāts vai arī cita cilvēka izstrādājums, bet to esat nopircis ar nolūku pārdot tālāk. Jūs pats saņemat visus ienākumus par pārdošanu.
  • Piedāvājums var būt arī cita īpašums, bet par tā sekmīgu pārdošanu saņemsiet tikai daļu no ienākumiem – noteiktu komisijas maksu.
 Pircēji

Interneta lietotāji, kuri internetā meklē noteikta veida (vai konkrētas) preces vai pakalpojumus personīgai lietošanai vai tālākpārdošanai.

 Mārketings Internetā

Pasākumi, lai par jūsu piedāvājumu uzzinātu pēc iespējas lielāks potenciālo pircēju skaits. Te vietā piebilde, ka pircēji ir tikai neliela daļa no kopējā interneta lietotāju skaita. Savukārt, kā rāda statistika, vidēji tikai 2 – 3 procenti pircēju arī reāli kaut ko nopērk. Tas nozīmē, ka no daudziem interneta komersantiem nenopērk neko, turpretī citi internetā nopelna noteiktas (pat lielas un lielas) naudas summas.

 Zināšanas un prasmes

Lai visas trīs iepriekš pieminētās komponentes „dabūtu kopā” un parādītos ilgtermiņa un stabili ienākumi internetā, nepieciešamas kaut elementāras zināšanas par katru no šīm interneta biznesa sastāvdaļām: kā izveidot piedāvājumu, kā izvēlēties savu mērķauditoriju un pircējus, kā informēt cilvēkus par savu piedāvājumu.

Savukārt praktiskās iemaņas tā visa īstenošanai pamazām var apgūt katrs pats, vai arī … nopirkt zinošu un prasmīgu cilvēku pakalpojumus.

Arī interentā, lai kaut ko nopelnītu, par visu ir jāmaksā: vai nu ar savu laiku un pūlēm, vai arī pērkot citu cilvēku pakalpojumus.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather