Par lapu

Internets ir mūsdienīga vide, kurā iespējams gūt pastāvīgus ienākumus, ja … vien to prot darīt. Pirms dažiem gadiem biju vienkāršs interneta lietotājs un kā „balta lapa” interneta biznesā. Tad, kad nolēmu mēģināt pelnīt internetā, es centos izmēģināt visu, ko atradu un ko man piedāvāja. Un piedāvājumu pelnīt internetā netrūkst!!!

Pagāja laiks, līdz sāku saprast galvenos „spēles noteikumus” šajā specifiskajā tirgus vidē ko sauc – Internets. Nācās daudz lasīt (diemžēl 95 % angļu valodā) un izmēģināt praksē, līdz spēju izvēlēties sev vispiemērotākās pelnīšanas metodes un sākt gūt panākumus.

Lai pelnītu internetā, svarīgi ir apgūt vienkāršās Ābeces patiesības un prast tās pielietot. Tomēr tieši šos pamata principus ir diezgan grūti atrast, jo ikviens iesācējs tiek apdullināts ar milzīgo piedāvājumu straumi: drošās formulas kā sākt pelnīt dažu dienu laikā, maģiskās ienākumu sistēmas un tamlīdzīgi – tikai pērc un pelni. Diemžēl liela daļa no tā visa nestrādā, jo sistēmā pietrūkst kādas būtiskas detaļas vai arī tā ir tik ilgi bijusi apritē internetā (daudzkārt pār-pārdota) ka … novecojusi.

Man nav pelnīšanas sistēmas, ko piedāvāt lasītājiem, bet šajā interneta vietnē padalīšos ar savu un citu interneta komersantu pieredzi, par ko esmu lasījis dažādās publikācijās un kurai esmu sekojis. Centīšos izteikties vienkārši, nelietojot specifiskus terminus, jo rakstītais pārsvarā domāts tiem, kuri sper pirmos soļus mēģinot nopelnīt internetā.

Jānis

janis.piksens@inbox.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *