Kur apgūt interneta mārketinga pamatus

Internets ir pārpildīts ar informāciju par interneta mārketingu un pavisam drošām metodēm naudas pelnīšanā. Tomēr ne viss, ka internetā atrodams, var jums noderēt sākuma posmā un grūti orientēties šajā piedāvājumā. Tādēļ pavisam īsi par to, kur un kā es atradu to, kas man noderēja.

Weblapas un blogi par interneta mārketingu

Esmu ievērojis, ka daudzus blogus par interneta mārketingu raksta cilvēki, kuri šajā jomā guvuši noteiktu pieredzi un gatavi tajā padalīties arī ar citiem. Viņiem jau izveidojusies stabila ienākumu plūsma, tādēļ vairs nevajag ar katru rakstu un publikāciju nopelnīt, noteikti kaut ko pārdot. Tas varētu likties dīvaini, bet tieši ar saviem padomiem viņi piesaista daudz jaunu apmeklētāju, kas veido atpazīstamību un veicina viņu biznesu.

Viens no pirmajiem, kura publikācijas lasīju, bija Ewen Chia, http://ewenchia.com/, tomēr tas ir ļooooooti augsts līmenis. Vienkāršas, iesācējiem piemērotākas lietas varēju lasīt un lasu Joel Comm, http://joelcomm.com/. Latviski: Sandis Vīksna http://www.sandisviksna.com/lv/ kurš ir viens no zinošākajiem interneta mārketinga jomā Latvijā, lai gan jau labu laiku strādā lielās ārvalstu partnermārketinga kompānijās.

Netrūkst arī citu publikāciju, tomēr bieži to autori jau sen aizmirsuši, cik apmulsuši un nedroši paši bija pirms vairākiem gadiem, un viņu rakstītais vairāk noder jau noteiktu pieredzi ieguvušiem, bet ne iesācējiem.

Interneta forumi par interneta mārketingu

Interneta forumos bieži diskutē pieredzējuši dalībnieki, kuri izsakās visai noslēpumaini, lieto specifiskus terminus un arī ne vienmēr saruna noder iesācējiem. Var uzdot iesācēju jautājumi, bet ne vienmēr atbildes būs jums saprotamas, jo izskaidrot lietas vienkārši – nemaz nav vienkārši.  Viens no labākajiem ir Interneta Biznesa Forums http://www.ibf.lv .

E-grāmatas par interneta mārketingu

Daudzviet internetā var atrast e-grāmatas (eBooks) par interneta mārketingu. Lielākā daļa no tām ir par samaksu, tomēr netrūkst arī tādu, par kurām vienīgā samaksa – piereģistrēties (nosūtīt savu e-pasta adresi), uz kuru regulāri nonāks visādi piedāvājumi.

Šādās bezmaksas  e-grāmatās nav pati jaunākā informācija, bet vienalga labi izskaidroti dažādi pamata principi un sniegti visādi paskaidrojumi un padomi.  Pašu aktuālāko informāciju, protams, vajadzēs pirkt.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather