Sociālais mārketings vietnē Pinterest

Jebkurā biznesā svarīgi atrast visefektīvāko veidu kā informēt par savu piedāvājumu. Daudziem liekas, ka nepieciešams būt pēc iespējas lielākā skaitā sociālo tīklu un vietņu. Liekas loģiski, bet tā tomēr nav taisnība. Jāizvēlas tās sociālās vietnes, kuras iecienījuši cilvēki no jūsu piedāvājumu mērķauditorijas. Tādā gadījumā pirmajā vietā tiek nosaukts Facebook.com. Varbūt neticēsiet, bet e-komercijā efektīvāka vietne ir Pinterest.com.

Pinterest.com katru mēnesi apmeklē vairāk kā 150 miljoni aktīvu lietotāji. Tādi, kuri nemeklē tikai izklaides iespējas, bet arī viņiem ļoti vajadzīgu informāciju par dažādām iespējām un noderīgiem piedāvājumiem. Piedevām, informācija ļoti bagātīgi ilustrēta ar vizuāliem materiāliem.

Daži faktori, kas būtu jāzina par Pinterest.com kā komerciālu vietni:

  • Pirkuma vērtība Pinterest.com vietnē vidēji ir divas reizes lielāka nekā Facebook.com. Lai arī Facebook ieņem stabilu pirmo vietu apmeklētāju ziņā, tomēr tajā piedāvājums ir tik dažāds, ka jūsējam jābūt ļoti atšķirīgam, lai klienti to pamanītu. Turpretī Pinterest apmeklē cilvēki, kuri konkrēti zina, ko meklē.
  • Cilvēki veic pārdomātu izvēli. Dažādi pētījumi liecina pa to, ka cilvēki savu izvēli Pinterest.com veic pārdomāti. Līdz ar to jums lielāka iespēja pārdot savu piedāvājumu, ja vien tas ir pietiekoši kvalitatīvs. Pirms internetā veikt lielāku pirkumu, apmēram 80 procentu klientu galīgo lēmumu pieņem balstoties un Pinterest pieejamo informāciju.
  • Pinterest aktīvākās nišas ir – produkti un pārtika, māju un dzīvokļu iekārtošanas preces, apģērbs un to aksesuāri, skaistumam un matu kopšanai, fitnesam un veselībai.
  • Pircēju stabilitāte. 60 – 70 procenti no pircējiem ir ilgstošie Pinterest lietotāji. Tikai līdz 20 procentiem ir jaunpienācēji. Tātad – piedāvājums tiek ilgstoši un nopietni izvērtēts.
  • Pinterest seko līdzi attīstībai. Aizvien vairāk Interneta lietotāju izmanto mobilas ierīces. Arī tam Pinterest ir gatavs. Vairāk kā 80 procentu apmeklētāju ienāk “caur” mobilajām ierīcēm.

Izvēlieties savu nišu un mērķa auditoriju un izmantojiet Pinterest.com dotās iespējas.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather