Kā palielināt jūsu interneta video skatītāju loku

AtslēgvārdiInterneta vidē video materiāls ir kļuvis visefektīvākais veids kā piesaistīt jaunus un jaunus skatītājus un apmeklētājus. Laikam tādēļ, ka cilvēki kļūst slinkāki – skatoties video nekas nav jādara (nav jāpāršķir lapas, nav jālasa), tikai iekārtojies ērtāk un pasīvi vēro video internetā.

Labi sagatavots video internetā ne tikai izklaidē, izglīto vai pamāca, bet arī pamudina iegādāties konkrētas preces vai pakalpojumus.

Lai jūsu video tiktu ievērots internetā, par maz ir kaut ko uzfilmēt ar telefonu vai kvalitatīvu videokameru. Ievietojot videomateriālu internetā, jāievēro tie paši SEO principi (search engine optimization), jeb video jāsagatavo tā, lai to pamanītu un “izceltu gaismā” interneta meklētājprogrammas. Pareizi izvēlēti un pielietoti atslēgvārdi ir visu panākumu pamatā.

Jautāsiet, kā videoattēlā var ielikt vajadzīgos atslēgvārdus tā, lai tos pamana meklētājprogrammas? Protams, ka nevar.

Bet varat sākt ar to, ka:

  • Videofaila nosaukumā, kuru ielādēsiet internetā, izmantojiet atbilstošos atslēgvārdus.
  • Tāpat atslēgvārdus noteikti izmantojiet video materiāla nosaukumā (title), ko lasīs interneta lietotāji un arī … meklētājprogrammas. Video nosaukuma nevajadzētu būt garākam par 70 zīmēm.
  • Atslēgvārdi efektīvi darbojas arī internetā ievietotā video apraksta daļā, īpaši tā sākumā, jo apraksta sākumu bieži parāda arī meklējumu rezultātu lapā zem video nosaukuma.
  • Ja lietojat video satura aprakstu tekstā (transcript), tad arī tajā ieteicams izmantot SEO principus. Iespējams, ka lasītāju acīm un prātam tāds teksts liksies ne visai “gluds”, tomēr to spēs lasīt arī meklētājprogrammas.
  • Un kur nu vēl saites (links) videomateriāla apraksta daļā! Vai nu uz jūsu weblapu ar konkrētu preču un pakalpojumu piedāvājumu, vai arī uz līdzīgu video.

Šāda, ar SEO palīdzību sagatavotā un internetā ievietotā video materiāla papildus informācija noteikti palielinās apmeklētāju skaitu uz jūsu interneta vietnēm.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather