Jauna iespēja pelnīt ar interneta veikala palīdzību

Elier-unique-logoELIER International izstrādā un izplata unikālus augsti organisko dūņu produktus Latvijā, Baltijā, Krievijā un vairākās citās valstīs pasaulē. Tā ir ļoti kvalitatīva produkcija sejas un dekoltē zonas ādas, matu un ķermeņa kopšanai, kā arī citas ikdienas higiēnā nepieciešamās preces. Šeit varat redzēt ELIER – BDK preču sarakstu, kā arī uzzināt vairāk par ELIER organisko dūņu produkciju.

Darbības sākumā ELIER International stingri pieturējās tikai pie rekomendāciju biznesa modeļa, ko sauc arī par „tīkla mārketingu”, kas balstā uz tiešu personīgo kontaktu ar potenciālajiem partneriem.

Šādas metodes panākumi lielā mērā atkarīgas no cilvēku spējas uzrunāt citus, no spējas pārliecināt par produkcijas vērtību un biznesa modeļa perspektīvām. Ne katrs, kurš gribētu nopelnīt – spēj būt pietiekami komunikabls sarunās. Papildus tam, katram cilvēkam ir noteikts un ģeogrāfiski ierobežots potenciālo partneru loks.

Tomēr tie, kuri jau ir nodarbojušies ar partnermārketingu (affiliate mārketingu) zina, ka internets dod iespēju darboties ģeogrāfiski daudz plašāk nekā tiešie kontakti personīgi uzrunājot cilvēkus.

Salīdzinoši nesen ELIER International pievērsa lielāku uzmanību augsti organisko dūņu produkcijas izplatīšanai ar interneta starpniecību, dodot iespēju produkciju nopirkt interneta veikalā un saņemt ar kurjera starpniecību. Savā veidā var teikt, ka tapis biznesa modelis, kurā ir kaut kas no tīkla mārketinga un partnermārketinga elementiem.

ELIER International dod iespēju jums pelnīt ar to, ka piesaistāt jaunus klientus (pircējus) ELIER interneta veikalam, gan arī ar to, ka kāds no jūsu iesaistītajiem cilvēkiem pats vēlas pelnīt iesaistot jaunus cilvēkus.

 

Esi gatavs turpināt? Tad visu pēc kārtas.

Vispirms Jums jāreģistrējas ELIER International sistēmā izmantojot šo saiti: ELIER reģistrācija. Principā tā ir reģistrēšanās caur ELIER Interneta veikalu, kur jau sākumā redzat, ka ir jums iespējams iegādāties ELIER un BDK Laboratory preces ar 30 – 40 procentu atlaidi.  Turpinot nospiežot „Nopirkt tagad”, atveras izvēlne – valsts un ELIER noliktava, kurā varat pasūtīt vai saņemt nopirkto preci. Pirkuma minimālā summa  – EUR 15,00 (preču cenrādī mazumtirdzniecības cena bez atlaides apm EUR 23,00). No šī pirmā pirkuma jums ir jau 25 – 30 procentu atlaide!!! (redzēsiet rēķinā)

Ielieciet preci grozā un sāciet pirkuma noformēšanu – atveras reģistrācijas anketa. Tās kreisajā augšējā stūrī atzīmējiet ar „ķeksīti”, ka ienācāt ar manu – Jānis Pikšens – rekomendāciju.

Reģistrēties varat arī šeit: http://bdk.elierworld.com/registration/ , divas reizes nospiežot „Nopirkt tagad” un ievadot kodu: LV010724. Tālāk aizpilda reģistrēšanos kā aprakstīts iepriekš.

Izvēlieties preces saņemšanas veidu: veikalā (noliktavā) vai ar kurjera piegādi. Kurjers piegādās uz norādītajai piegādes adresei tuvāko Pasta Stacijas termināli, par ko saņemsiet informāciju īsziņā.

Pirkumu varat apmaksāt uzreiz internetā ar maksājumu karti, ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā veikalā (noliktavā). Apstiprinot pasūtījumu, uz savu e-pastu saņemsiet rēķinu un ELIER International interneta Biroja lietotāja vārdu un paroli. Lietotāja vārds gan tiks aktivizēts tikai tad, kad ELIER saņems jūsu maksājumu. E-birojā saņemsiet saiti (linku), ar kuras palīdzību piesaistīt citus ELIER – BDK Laboratory preču pircējus un biznesa partnerus.

 

Kā un cik var pelnīt

Par katra jūsu piesaistītā jaunā cilvēka (pircēja vai partnera) pirmo pirkumu jūs saņemsiet 25 procentus no šī pirkuma summas. Par šo cilvēku turpmākajiem pirkumiem saņemsiet 7 procentus no viņu pirkuma summas, kā arī 7 procentus no tiem pirkumiem, kurus būs veikuši arī viņu iesaistītie cilvēki. Naudas izmaksas saņemsiet regulāri katru mēnesi uz savu norādīto bankas kontu.

Ir viens nosacījums, kas paliek no tīkla mārketinga – lai saņemtu 7 procentus no jūsu „struktūras” cilvēku pirkuma summas, līdz konkrētā mēneša beigām jums pašam jāveic pirkums vismaz pa  EUR 15,00 (preču cenrādī mazumtirdzniecības cena bez atlaides apm EUR 23,00).

Diemžēl ELIER INternational nenodrošina ar reklāmas banneriem un citu informāciju, kas pierasta partnermārketinga  tīklos. Šajā gadījumā katram pašam jāveido sava informācija no tās, kas pieejama internetā un ELIER – BDK Laboratory produkcijas tirdzniecības vietās.

Šī sistēma neizmanto arī sīkfailus (Cookies), kas saglabā sistēmas atmiņā interneta veikala viesus noteiktu laiku.  Viss balstās uz to, ka katram pašam jāpanāk, lai jūs klients tiktu ieinteresēts gan pirkt ELIER – BDK Laboratory organisko dūņu produkciju, gan arī gribētu sākt savu pelnīšanu internetā ar jūsu starpniecību – izmantojot jūsu piedāvāto ELIER interneta veikala saiti.

STARP CITU – vai gribi 2015.gada vasarā aizbraukt uz ELIER International kompānijas rēķina uz Las Vegasu Amerikas Savienotajās Valstīs? Piedāvājumā iekļauts ceļš abos virzienos un dzīvošana viesnīcā. Kā to iespēt? Reģistrējies ELIER sistēmā un uzzināsi.

P.S. Es pats regulāri lietoju ELIER – BDK Laboratory produkciju – BDK zobu pastu un vīriešu pēcskūšanās losjonu. Lieliski produkti.

Vēlaties uzzināt ko vairāk? Jautājiet e-pastā: janis.piksens@inbox.lv

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather