Kā labāk dublēt jūsu saturu internetā

virietis-pie-datoraAr satura dublēšanu domāju vienas un tās pašas informācijas publicēšanu vairākās interneta vietnēs. Uzreiz lasītājam var rasties jautājums – kā tādā gadījumā izvairīties no GOOGLE soda par satura dublēšanu, kā nezaudēt savu pozīciju meklējumu rezultātu lapās (SERP). Turpmāk daži ieteikumi.

Kādēļ dublēt informāciju internetā

Parasti ir tā, ka tiek veidota viena galvenā interneta vietne, uz kuru cenšas novirzīt iespējami lielāku ieinteresēto apmeklētāju plūsmu, lai rezultātā noslēgtu abpusēji izdevīgus darījumus.

Loģiski, ka palielinot informācijas publicēšanas vietu skaitu ar jūsu piedāvājumu iepazīsies daudz lielāks interneta lietotāju skaits nekā tad, ja izmantosiet tikai vienu interneta vietni. Līdz ar to lielāka būs galvenās lapas apmeklētāju plūsma.

Kad dublēt informāciju internetā

Vislielāko efektu no informācijas dublēšanas sasniegsiet jūs interneta biznesa karjeras sākumā, kad jūsu piedāvājums (prece vai pakalpojums) vēl ir maz zināms.

Vēlāk, kad jau būsiet ieguvis atpazīstamību savā interneta nišā, gan meklētājprogrammas, gan arī interneta lietotāji pie jūsu weblapas (piedāvājuma) nonāks ātrāk – „pa tiešo”. Līdz ar to samazinās vajadzība dublēt informāciju par piedāvājumus.

Informāciju var dublēt internetā arī tad, kad jau esat ieguvis atpazīstamību, bet tiek piedāvāts kāds pavisam jauns produkts.

Kādu informāciju dublēt internetā

Te ir trīs galvenie nosacījumi:

  • Informācijas apjoms. Nekad nedublēt visu (pilnu) informāciju. Ārpus „galvenās” interneta vietnes publicējiet tikai informācijas (raksta) kopsavilkumu, ar kuru ieinteresē cilvēkus, bet tekstā norāda saiti (linku) uz pilno informācijas tekstu jūsu galvenajā interneta vietnē.
  • Informācijas vērtība. Nekad nedublējiet visus rakstus, kuri ievietoti galvenajā lapā. Izvēlieties tikai būtisku, svarīgu un īpaši noderīgu informāciju, par kuru sagatavojiet īsu un koncentrētu apkopojumu, kā rakstīts iepriekš. Lasītāji jums sekos un arī GOOGLE nesodīs par dublēšanu.
  • Oriģināla informācija. Izvairieties pārpublicēt informāciju, kura lasāma simtos un tūkstošos citu interneta vietņu. Rakstiet savu oriģinālu tekstu izmantojot pieejamo informāciju, esiet atšķirīgi no citiem. Citādi jūsu darbs GOOGLE meklējumu rezultātu pēdējā lapā būs zem apmēram šāda teksta: „Vai rādīt arī pārējās „n-tās” lapas ar līdzīgu informāciju? „

Kur internetā publicēt dublēto informāciju

Dublējamo informāciju ieteicams publicēt tikai prestižās weblapās vai sociālo diskusiju portālos, kuru saturs atbilst jūsu nišas tēmai. Kā arī svarīgi, lai šādā interneta vietnē publicētā informācija būtu ieguvusi labu reputāciju attiecīgajā jomā.

Tas ir būtiski divu iemeslu dēļ: Pirmkārt, GOOGLE ir pietiekami „gudra”, lai prastu atpazīt un novērtēt oriģinālu un noderīgu informāciju, kāda tiek publicēta konkrētā interneta vietnē. Otrkārt, kādēļ veltīt lielas pūles publicējot informāciju mazpazīstamā interneta vietnē un pēc tam to visādā veidā reklamēt. Ātrāk pamanāma būs tā informācija, kura publicētā zināmā un prestižā weblapā.

Kopsavilkums

Pārdomāti sagatavota un internetā publicēta dublējoša informācija ievērojami veicinās jūsu galvenās interneta vietnes un jūsu piedāvājuma atpazīstamību. Līdz ar to – panākumus jūsu biznesā.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather