Joprojām efektīvas metodes kā veidot ienākošās saites

Laikam ritot mainās daudz kas, tajā skaitā arī interneta vide. Lai arī mainās metodes, ar kādām tiek veidota apmeklētāju plūsma uz weblapām, dažas no metodēm joprojām ir gana efektīvas un noder saišu (linku) ievietošanai internetā ar norādi uz jūsu weblapu.

Publicēšanās citās interneta vietnēs

(Guest posting). Šī metode joprojām ir efektīvs veids kā veidot saites uz vajadzīgajām interneta vietnēm. Tomēr šis tas ir arī mainījies.

Mazinājusies tehniskās iespējas savas publikācijas automātiski ielikt neskaitāmās interneta vietnēs. Tagad, lai rakstu publicētu, vajadzīga personiska pieeja, tieši kontakti ar interneta vietnes īpašnieku vai administratoru.

Tas nozīmē, ka rakstu pirms publicēšanas novērtē reālas personas, bet ne datorprogramma. Līdz ar to šādi novērtēta un publicēta raksta saturu un noderību daudz augstāk vērtēs gan lasītāji, gan arī interneta meklētājprogrammas (search engines). Šādā rakstā ievietotā saite uz jūsu weblapu ir daudz vērtīgāka nekā automātiski agrāk iegūtās saites. Rezultātā, lai arī šādi iegūto ienākošo saišu skaits būs mazāks, tomēr lielāka būs to vērtība.

Padoms kā …

Izvēlieties kādu konkrētu jomu (nišu), kurā sagatavojiet lasītājiem noderīgus informatīvos materiālus (padomus un ieteikumus kā risināt aktuālas problēmas) un ievietojiet tos savā interneta vietnē. Ja ši informācija būs patiesi noderīga, tad lasītāji ļoti labprāt dalīsies gan internetā, gan mutvārdos ar saiti (linku) uz jūsu weblapu.

informācijas un atbilstošas interneta vietnes sagatavošana prasa laiku un pūles, bet ilgtermiņā tas noteikti atmaksāsies.

Izmantojiet attēlus, video un teksta materiālus, lai savu sagatavoto informāciju reklamētu sociālos tīklos un citviet internetā.

Intervijas ar ekspertiem

Atrodiet zinošu personu, ekspertu konkrētā jomā (nišā) un uzziniet viņa viedokli par kādu konkrētu problēmu, situāciju vai jebkuru saistošu jautājumu. Lai sasniegtu ātrāku rezultātu un rosinātu lasītāju interesi, ieteicams intervēt sabiedrībā vai noteiktajā vidē labi zināmu personu, par kura viedokli jūsu mērķauditorijai (lasītājiem) var būt īpaši liela interese.

Intervēt var gan klātienē, gan arī nosūtot jautājumus pa e-pastu, gan izmantojot mūsdienīgās tehnoloģijas, piemēram, Skype piedāvātās iespējas.

Tomēr rēķinieties ar to, ka daļa no plānotajiem intervējamiem jums atteiks. Tādēļ kandidātu sarakstu veidojiet plašāku un neatmetiet iecerei ar roku jau pēc pirmajiem atteikumiem.

Kopsavilkums

Šīs link building metodes nav nekas jauns, bet tās ir dažas no tā, kuras vēl darbojas gana efektīvi. Lai gan jāatzīst – to izveidei jāpieliek lielākas pūles nekā agrākajā automatizētajā procesā.

Par pāris citiem veidiem, kā kļūt zināmiem interneta vidē, nākošajā rakstā.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather