Kā pelnīt naudu internetā ar GOOGLE Adsense

pelnīt ar adsenseAr vienu no GOOGLES programmām, kuru izmanto naudas pelnīšanai, jūs jau esat pazīstami – tā ir AdWords. AdWords ir dažādās reklāmas saites, kuras redzat GOOGLES meklējumu rezultātu lapās labajā pusē, kā arī dažādās interneta vietnēs. Parādītās AdWords reklāmas ir tieši saistītas ar jūsu meklējumiem internetā – ar tiem atslēgvārdiem, kurus ierakstījāt meklētāja lodziņā.

AdWords ir GOOGLE programma, kura pakalpojumu un preču tirgotājiem dod iespēju veidot un izvietot savu piedāvājumu reklāmas. Par katru interneta lietotāja klikšķi uz reklāmu, reklāmas autors maksā GOOGLE noteiktu summu, neatkarīgi no tā, vai darījums ir noslēgts vai nē. AdWords reklāmas tiek veidotas balstoties uz atslēgvārdiem, kuri visprecīzāk raksturo piedāvājumu, uz atslēgvārdiem, kurus visticamāk lietos interneta lietotāji meklējot kaut ko konkrētu.

Savukārt AdSense ir GOOGLE programma, kura bez maksas piedāvā iespēju jūsu interneta vietnē izvietot šīs iepriekš pieminētās AdWords reklāmas. Viss, kas jums vajadzīgs: reģistrēties GOOGLE AdSense un izveidot savu kontu. Pēc tam, kad jūsu konts ir apstiprināts, AdSense lapā varat izvēlēties jūsu interneta vietnei piemērotāko AdSense reklāmas veidu: teksts, attēls vai animācija, kā arī reklāmas izmēru. Pēc tam saņemsiet reklāmas kodu, kuru iekopēsiet savā interneta vietnē. Tas arī pamatā viss.

Jūsu interneta vietnē tiks parādītas tādas AdSenses reklāmas, kuras atbilst jūsu vietnes saturam. Piemēram, ja rakstīsiet par ceļojumiem un atpūtas vietām, reklāmas varētu būt par ceļojumu aģentūru un viesnīcu piedāvājumiem. Ja interneta vietne būs par automašīnām, reklāmas varētu būt par auto servisu un auto dīleru piedāvājumiem.

Tad, kad interneta lietotājs noklikšķinās uz AdSense reklāmu jūsu weblapā, jūs saņemsiet daļu no tās naudas summas, kādu GOOGLE samaksājis AdWords (reklāmas) izveidotājs. Atkarībā no jomas, kāda tiek reklamēta, šī naudas summa var būt visai atšķirīga – no dažiem euro centiem līdz pat dažiem desmitiem euro par vienu lasītāja „klikšķi”. Augstāka maksa ir par nekustamā īpašuma, finanšu pakalpojumu un apdrošināšanas pakalpojumu reklamēšanu.

Tomēr jāņem vērā, ka šajās pieminētajās jomās ir ļoti spēcīga konkurence, līdz ar to jāpieliek lielākas pūles, lai jūsu interneta vietni apmeklētāji ne vien pamanītu, bet arī tie būtu daudz. Statistika rāda, ka uz reklāmas saitēm noklikšķina vien 2 – 4 procenti no kopējā lapas apmeklētāju skaita.

AdSense var būt piemērota tiem, kuri nevēlas reklamēt un tirgot kādu konkrētu preci vai pakalpojumu, bet grib un prot saistoši un ieinteresējoši rakstīt par kādu konkrētu nozari (jomu), kas piesaista lielu apmeklētāju skaitu, kuri meklē kaut ko konkrētu. Prasmīga AdSense lietošana var ienest regulārus un pieklājīgus ienākumus.

Viens brīdinājums!!! Nekad paši neklikšķiniet uz reklāmām savās interneta vietnēs. GOOGLE jūs atpazīs un sodīs par to – mazākais sods – samazinās jūsu ienākumus vai arī uz visiem laikiem slēgs jūsu AdSense kontu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather