Jauni sociālie mediji naudas pelnīšanai internetā

sieviete-fotografeSociālie mediji ir viens no daudziem līdzekļiem kā palielināt savu atpazīstamību internetā – līdz ar to arī palielināt naudas pelnīšanas iespējas ar interneta mārketingu.

Sociālo mediju izmantošana jau sen kā nav nekas neparasts, bet gan normāla iespēja uzrunāt savus klientus tieši tur, kur viņi pavada daudz sava laika – interneta sociālajās vietnēs.

Tā kā visi vēlas nopelnīt ar interneta starpniecību, tad sociālo mediju bāzes platformas aizvien vairāk tiek pielāgotas biznesa vajadzībām. Vienlaikus attīstās arī tehnoloģijas un sociālo mediju izmantošana kļūst aizvien populārāka un ienesīgāka.

Lai arī sociālā vide aptver interneta lietotājus visā pasaulē, tai ir arī būtisks ierobežojums – valodas barjera. Jūsu rakstīto tekstu var lasīt tikai tie, kuri zina valodu kurā rakstāt. Ne vienmēr var arī droši paļauties uz tulkotājprogrammu darba rezultātiem.

Tādēļ tieši laikā ir jaunā vietne FotoYapp,  (http://www.fotoyapp.com/) kurāvar ievietot fotogrāfijas un video fragmentus, kuru garums nepārsniedz 18 sekundes. Piekritīsiet, ka attēls un video pasaka daudz bez vārdiem. Vismaz ieinteresēt var noteikti. Attēliem var pievienot komentārus arī latviešu valodā, kurus programma pārtulko 64 citās valodās. Tas atkarīgs no tā, kuru valodu esat iestatījis kā primāro valodu vietnē FotoYappPamēģiniet. 

Ar dažiem peles klikšķiem jūs pats vai arī citi interneta lietotāji jūsu attēlu vai video var pārpublicēt tādos lielākajos sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Pinterest, Flickr un Google+. Prasmīgi izmantojot FotoYapp varat uzrunāt interneta lietotājus visā pasaulē 64 valodās.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblrmailby feather